Karışık marka ile birlikte üreticiye özgü çözümü bir arada sunabilen ilk ve tek ticari grup (ağır vasıta) arıza tespit cihazı ile tanışın. Arkasında Wabco ve Würth gibi iki devin olduğu dev markanın Türkiye temsilcisi de 65 yaşında sektörün duayeni, Wabco’nun Türkiye temsilcisi İntermobil Otomotiv A.Ş. Böylesine güçlü bir yapıdan da böylesine fark yaratan ve güçlü bir ürün beklenebilirdi ancak…

WABCOWÜRTH, WABCO’nun teknolojik bilgi birikimini, WÜRTH’ün müşteri servisleri ve çok markalı arıza tespit sistemlerindeki deneyimi ile birleştirmiş, genç ve bağımsız bir kuruluştur. WABCOWÜRTH, dünya çapında WABCO diyagnostik sistemin entegre edildiği çok markalı ilk arıza tespit sistemidir. Daha sonra gelen güncellemelerle HALDEX markasının da diyagnostik sistemi aynı yazılım sistemine entegre edilmiştir. Bu sistem aynı zaman Türkçe teknik data desteği de verebilmektedir. 2 adet farklı Türkçe çağrı merkezi desteğini de müşterilerine sunmaktadır. Sözü geçen özelliklerden de anlaşılacağı üzere çok farklı bir ağır vasıta arıza tespit cihazı deneyimi yaşatmaktadır kullanıcılarına. Farklı bir kategori ve kulvar açmıştır sektöründe…

İntermobil, 2012 yılında WABCOWÜRTH’ün Türkiye temsilciliğini üstlenmiş ve WABCOWÜRTH tarafından ağır vasıta ve hafif ticari araçlar için üretilen arıza tespit sistemlerinin satış ve teknik destek çalışmaları ile ürün yelpazesini genişletmiştir. Bu ürün ile özel servislerin arıza tespit ve tamir yeteneklerini dünya standartlarına çıkarmak hedeflenmiştir. WABCOWÜRTH, modüler olarak donanım ve yazılım dışında İntermobil Teknoloji ile teknik destek ve eğitimden oluşan müşteri ihtiyaçlarına yönelik paketler sunar.

WABCOWÜRTH’ün birden fazla marka için sunduğu arıza tespit çözümleri, yaygın olan tüm markaların araçları için hassas, güvenilir ve anlaşılır çözümler sunar.

WABCOWÜRTH, W.Easy ile dünyada ilk kez, WABCO sistem yazılımlarının toplu bir çözümün içine entegre edildiği çok markalı bir arıza tespit sistemi sunar. Sistem kullanıcı dostudur ve sadece birkaç tıkla etkin bir arıza tespitine imkan verir. Sistemde tüm ağır vasıta ve hafif ticari araçlara yönelik arıza tespiti mevcuttur.

Wabco Akademi’de İntermobil’in Wabcowürth müşterileri Wabco mühendislerinden aldıkları eğitim ve yetkilendirmeyle işlerini, ustalıklarını farklı boyutlara taşıyorlar. Resmi olarak eğitim sonrası kullanıcılara uzman mod yetki pinleri ve sertifikaları verilemektedir. Yakın zaman Wabco sistemlerinde başlayacak online bağlantılı kodlamada İntermobil müşterileri yetkin ellerden aldıkları resmi eğitimlerin büyük farkını yaşayacaklar.

WABCOWÜRTH / Kamyon ARAÇ KAPSAMI
Askam, Astra, Avia, Beifang Benchi, BMC, DAF, Dongfeng, ERF, Foden, Ford, Generic, Iveco, MAN, Mercedes-Benz, Nissan, Renault, Scania, Seddon Atkinson, Shaanxi, Volvo.

WABCOWÜRTH / Treyler ARAÇ KAPSAMI:
Haldex, Knorr-Bremse, WABCO, Wabash, Schmitz Cargobull, Krone, Kögel, Great Dane Trailers, CIMC, Humbauer, Schwarzmüller, van Hool, Renders, Burg Industries, Stas, Lecitrailer, Samro, Faymonville, Feldbinder, Fliegl, Chereau, Wielton, Benalu, Nippom, Randon

WABCOWÜRTH / Hafif Ticari Araçlar ARAÇ KAPSAMI:
Citroen, Dacia, Fiat, Ford, Hyundai, Iveco, Mazda, Mercedes-Benz, Mitsubishi, Nissan, Opel/Vauxhall, Peugeot, Renault, Seat, Skoda, Toyota, Volkswagen.

WABCOWÜRTH / Otobüs ARAÇ KAPSAMI:
Evobus, MAN, Scania, Solaris, Volvo