Günümüzde malum piyasanın durumu ve teknolojik gelişmeler sayesinde servisimize cihaz alırken ince eleyip sık dokuyoruz. Biz de sizlere böyle rehber hazırlayarak neden Hella Gutmann Solutions’ı tercih etmeniz gerektiğini derledik ve sizleri bilgilendirmek istedik. Bu sayede önceden farkındalık sahibi olup, paranızı boşa harcamamış olacaksınız ve daha kaliteli hizmet alma, müşterilerinizi memnun etme imkanı yakayalayacaksınız.

İşte buyurun 11 madde ile Hella Gutmann’ı tercih etme sebepleri:

– Firmanın arkasında bir dünya devi, 1899 yılında kurulmuş Hella var. 1954 yılından beri Türkiye’de faaliyette olan Hella Türkiye ofisi konumundaki İntermobil Otomotiv A.Ş. güvence ve desteğinde. 22 yılı aşan diagnostik cihaz geçmişi ve Avrupa’da lider konumda.

– Ürünler ve yan modülleri (pil, osiloskop, vs.) lisanslı, garantili ve faturalıdır.

– Profesyonel altyapısı sayesinde aldığınız arızaya güvenebilirsiniz. Orijinal hata kodu ile birlikte açıklamalı olarak, doğru şekilde arıza teşhisi yapabilirsiniz. (zaman zaman arızalı parçanın fotoğrafı dahi görülebilir.)

– Aldığınız arızaları etkileri ve çözümleri ile birlikte görüp doğru-hızlı bir şekilde onarımı gerçekleştirebilirsiniz. Karışık marka arıza tespit cihazları genel olarak sadece arıza başlığı vermektedir. Hella Gutmann Solutions kullanmakta olduğunuz orijinal markaya özel diagnostik cihazınızın mantığı ile çalışmakta, arızaları açıklamaları ile birlikte Türkçe olarak vermektedir.

– Sisteme entegre teknik data sayesinde araçların temel onarım kataloglarına erişebilirsiniz. Kaç gram hangi özellikte ve onayda motor yağ kullanmanız gerektiğinden tutun, klima gazı-yağı miktarlarına kadar, silindir sıkma torkları, triger şemaları, sigorta kutu şemaları, yedek parça bilgi ve alternatifleri, parça yeri, kronik problemler, kablo şemaları, kontrol ünitesi pin çıkış bilgileri, bakımda yapmanız gerekenler vs. sistem içerisinde araç modeline göre değişiklik gösterebilmekle birlikte mevcuttur ve tamamına yakını Türkçe’dir.

– Hella Gutmann’da canlı değer okuma esnasında veriler direk araç beyninden çekilir. Bu sayede diğer cihazlardaki gibi sanal ya da aldatıcı parametreler elde edilmez.

– Hella Gutmann arıza tespit cihazı ile birlikte, dünyada ve ülkemize birçok motorlu araç üreticisinin dahi sağlayamadığı, şerit takip sistemi, adaptif cruise kontrol ve acil frenleme sistemi gibi ön kamera desteğiyle çalışan araçların kamera ve radar kalibrasyonlarını gerçekleştirebilirsiniz.

– Hella Gutmann altyapısı her zaman geleceğe dönük uygulamalar için hazır durumdadır. Gelecekte ülkemizde kullanıma açılacak olan PassThru ile beyin (ECU) kodlaması yapabileceksiniz, üstelik herhangi bir cihaz değişimine ihtiyaç duymadan. (konuyla ilgili daha fazla detayı ariza-tespit.com üzerinde bulabilirsiniz.)

– Yeni araçlarda şimdiden kullanılmaya başlanan ve ileride iyice yaygınlaşacak olan ISO 13400 ethernet protokolü için Hella Gutmann doIP (Diagnostics over Internet Protocol) altyapısı şimdiden kullanılabilir durumdadır. (konuyla ilgili daha fazla detayı ariza-tespit.com üzerinde bulabilirsiniz.)

– İsterseniz modüler osiloskop desteğiyle araçlarda hassas ölçüm gerçekleştirebilir, kablo şemalarını canlı okuyabilirsiniz.

– Ücretsiz olarak çağrı merkezi desteği alabilirsiniz. Profesyonel kadromuz tarafından telefon ya da uzaktan bağlantı yoluyla, gerekirse ziyaret ile çözümler üretilmekte, haftanın her günü teknik destek verilmektedir.

11 Madde İle Hella Gutmann Arıza Tespit Cihazını Tercih Etme Sebepleri